Чемпіонами України з кросу стали велосипедисти Донецької області

Чемпіонами України з кросу стали велосипедисти Донецької області, фото-1

24-26 березня в місті Черкаси відбулася національна першість з велосипедного спорту в кросі – фінальний третій тур чемпіонату України в індивідуальній гонці серед усіх вікових груп, Кубок України в естафетній гонці серед чоловіків і жінок, а також всеукраїнські змагання в естафеті серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат.

Від Донецької області на змаганнях виступили 7 спортсменів – представники міст Лиман, Бахмут і Дружківка.

За підсумками трьох турів чемпіонату України з кросу в індивідуальній гонці нагородами відзначилися 3 вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов. Алла Марущук виборола «золото» серед жінок, Максим Кікоть став абсолютним чемпіоном України серед молодших юнаків, Дмитро Ємченко здобув «срібло» серед юнаків.

0a16 n
0a16 n

Змагання Кубку України в естафетній гонці серед жінок виграла Алла Марущук у парі з Іриною Слободян із Черкащини. Відзначимо, що Алла є спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік.

На всеукраїнських змаганнях в естафеті Максим Кікоть посів перше місце серед молодших юнаків.

Дмитро Ємченко, Іван Кононенко (вихованці ОСДЮСШОР з велоспорту, тренер Валерій Красов) і Данило Таянович (учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, тренер Олександр Геращенко) стали другими в естафеті серед юнаків.

Андрій Кулик (спортсмен ШВСМ, тренер Кирило Поспєєв) і Максим Кобрін (учень ДОСФКСП ім. С.Бубки, тренер Олександр Геращенко) посіли четверте місце в чоловічій естафеті в рамках Кубку України.

Кращі велосипедисти отримали медалі та призи від спонсорів. Участь у нагородженні взяв срібний призер Олімпійських ігор у Сіднеї 2000 року, чемпіон світу в командній гонці переслідування Олександр Феденко з Черкас.