Через спалах африканської чуми свиней оголосили карантин в колонії на окупованій Донеччині

В колонії на окупованій Донеччині оголосили карантин через спалах африканської чуми свиней

Угрупування “ДНР” заявило, що в 19 господарствах та на території виправної колонії стався спалах африканської чуми свиней, тому там оголосили карантин.

Голова угрупування “ДНР” Денис Пушилін видав відповідне “розпорядження”.

Так, спалах хвороби тварин зафіксували на території виправної колонії у місті Кіровське.

Карантин по сказу оголошено і в двох особистих підсобних господарствах в Макіївці і Моспіно. Карантин по африканській чумі свиней (АЧС) був оголошений у Сніжнянській виправній колонії.

Карантин впровадили в 15 підсобних господарствах та аграрних підприємствах Тельманове та села Гранітне, а також на території звалища твердих побутових відходів у селе Луково Тельманівського району. У Старобешівському районі на карантин переведено одне підсобне господарство та мисливські угіддя в селі Новоселівка.

Також з 9 лютого 2023 року оголошено карантин по сказу на території підсобного господарства по вулиці Набережна, 114 в селищі Старобешеве.

В колонії на окупованій Донеччині оголосили карантин через спалах африканської чуми свиней В колонії на окупованій Донеччині оголосили карантин через спалах африканської чуми свиней В колонії на окупованій Донеччині оголосили карантин через спалах африканської чуми свиней
https://realgazeta.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію