У Польщу можна евакуюватися з прифронтових міст Донеччини

В Донецькій області триває обов’язкова евакуація. Мешканці прифронтових або окупованих населених пунктів Донеччини можуть евакуюватися за кордон. Про це повідомляє Торецька міська військова адміністрація.

Евакуація до міста Перемишль

Благодійна організація Fundacia Duszpasterskiej Troski o Rodzine, що розташована у місті Перемишль (Польща), може прийняти людей, з прифронтових та окупованих територій на тимчасове проживання.

Фундація безкоштовно надає наступні послуги:

проживання сімей з дітьми, старших осіб пенсійного віку; харчування; безкоштовний транспорт; допомогу в оформленні документів, виплат; навчання для дітей та дорослих (вивчення польської та англійської мов); терапевтичні майстерні; інформаційну допомогу щодо соціальних пільг; безкоштовне влаштування дітей у школи та дитячі садки; медичну та психологічну допомоги.

Благодійна організація самостійно не має можливості забрати людей з громад прифронтових міст Донецької області. Але волонтери мають змогу зустріти їх на україно-польському кордоні на переході Шегині-Медика та залізничному вокзалі в Перемишлі.

Контактні особи: +380675076403 (Наталія), +380505295718 (Василь)

Організація має чотири центри, розташовані біля кордону з Україною. За 1,6 км від вокзалу у Перемишлі є центр, де можна зупинитись на декілька днів, щоб перепочити для подальшої подорожі по Польщі та у країни Європи.

З Торецька 12 березня о 9:30 вирушає евакуаційний автобус до Дніпра з заїздом до Покровська та з подальшою пересадкою на евакуаційний потяг до Черкаської області.

Для запису мешканці Торецької громади можуть звертатися за номерами телефону:

Під час останньої евакуації з території Торецької громади до більш безпечних регіонів України виїхало лише 13 людей.

https://toretsk.city
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію