Які вулиці увійдуть в перелік капітального ремонту дороги у Покровську

Поки роботи не почалися, комунальники засипають ями доменним шлаком

Доріг у Покровську фактично немає — так говорять самі мешканці міста. Раз у раз їх підсипають доменним шлаком, але це не вирішує проблему. Коли містяни дочекаються капітального ремонту та яких шляхів він торкнеться?

Про це розповів заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Олексій Стебель. Він розповідає, що звернень громадян про поганий стан доріг дуже багато, і підтверджує, що всі вони перебувають у незадовільному стані. Та поки що єдина тимчасова міра, яка допомагає підтримувати їх в проїзному стані — це підсипання доменним шлаком.

Олексій Стебель розповідає: «Ми робимо це постійно, і це не дає довготривалого ефекту. Доменний шлак, який мі підсипаємо в яму, розкладається і швидко вимивається водою. Але інших способів немає».

Підсипати шлаком — єдине, що можна зробити в наявних умовах, адже він — безкоштовний, і роботи можна проводити силами підприємства, що дозволяє місту зекономити. Інші засоби, якими намагалися підтримувати дороги в проїзному стані раніше, теж не допоможуть.

«Ми мали приклади, коли ремонтували дороги цементною сумішшю — вона добре себе зарекомендувала, але теж потім провалюється, бо немає основи, на яку її класти», — розповідає заступник начальника адміністрації.

Тож шлаком будуть засипати ями, поки не відбудеться капітальний ремонт. Він вже є в планах — у місті сподіваються, що роботи проведуть на дорогах обласного підпорядкування. Мова йде про Шосейну вулицю, вулицю Шмідта таміст на Мирноград.

https://donbas24.news
Новогродівка та Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію