В’їзд журналістів до Бахмуту обмежили на Донеччині

В’їзд журналістів до Бахмуту обмежили на Донеччині, фото-1

З 13 лютого журналістам для роботи у Бахмуті необхідно буде отримувати спеціальну разову перепустку в обласній військовій адміністрації. Про це повідомила пресслужба Донецької ОВА.

"З повагою і вдячністю ставимося до Вашої роботи з висвітлення злочинів російської окупаційної армії на Донеччині, але просимо звернути увагу на те, що з 13 лютого доступ до м. Бахмут можливий лише за спеціальними перепустками", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що робота з отримання заявок на перепустки, їхньої видачі та подальшого вилучення після використання проводиться військовими та правоохоронцями спільно з Донецькою обласною військовою адміністрацією за певним алгорітмом.

Отримувати перепустки необхідно в Краматорську у певний час. Вони будуть чинні лише протягом дати, яка в них вказана. Перепустку має отримати особисто та людина, на яку вона виписана з обовʼязковим акредитаційним посвідченням

"Перепустка чинна протягом дати, яка у ній вказана. Перетнути блокпости в інший день, аніж вказано в перепустці, неможливо", - додавли в ОВА.

У разі виникнення питань, ви можете звернутися за телефоном пресслужби Донецької обласної військової адміністрації 095 618 3985.

https://www.ostro.org
Новогродівка та Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію