Особливості та акценти вибору вхідних дверей

Атрибут захисту, безпеки і шумоізоляції – вхідні двері. Надійні двері попередять відчутну тепловтрату, таким чином, допоможуть зекономити на опаленні в холодні місяці року. За рахунок ізолюючого матеріалу, конструкція суттєво зменшить рівень проникнення шумів ззовні, що є достатньо важливим для кожного мешканця багатоквартирних будинків.

Як визначити якість вхідних дверей

Спеціалісти розділяють двері на декілька типів по місцю встановлення:

  • В квартиру – внутрішні. Перша їх функція – захист від проникнення в оселю небажаних гостей. Друга функція – забезпечення додаткової тепло- і звукоізоляції. Такі двері не повинні також піддаватися проникненню запахів ззовні.

  • В будинок – зовнішні. Двері, що мають вихід до вулиці, застосовуються для встановлення в приватний будинок, багатоповерхову будівлю, в офісний чи торгівельний заклад. Мають суттєву різницю в покритті і конструкції в порівнянні з внутрішніми. 

  • Технічні. Головним завданням таких дверей є витримування механічного навантаження та надійний захист від зловмисників. На зовнішній вигляд звертають увагу менш за все, але чим кращою буде теплоізоляція в конструкції, тим вдалішою буде купівля дверей. Такий тип дверей можна побачити на заводі, в торгівельному та технічному приміщенні, складі.

Яким чином складається ціна вхідних дверей

Вхіднідвері в Києві можуть суттєво відрізнятися по вартості, але треба розуміти, що є головні фактори, які вплинуть на ціну.

  • Клас зломостійкості. Такий коефіцієнт розраховується наступними характеристиками: ребра жорсткості, товщина матеріалів, якість петель та дверного замка. 

  • Габарити. Зверніть увагу, що вироби стандартного розміру коштують завжди дешевше, а індивідуальні замовлення дорожче.

  • Виробник. При замовленні дверей, які представлені на сайті нашого магазину https://market-dveri.ua/uk/, ви можете замовити модель, яка сподобалась, навіть якщо її розміри не підходять вам. Замовлення під індивідуальні розміри можливі після обговорення деталей з нашими консультантами.

  • Матеріал. Сталева конструкція, чи конструкція зі спеціальними броне накладками вважається популярною і найміцнішою. Окремо зазначимо, що чим твердіші сталеві листи, чим надійніше закріплені до каркасу, тим міцніші вхідні двері.

  • Фурнітура, що використовується. Швидко проникнути в будинок можливо, якщо вхідний замок неякісний. Тобто можна зробити висновок, що складний механізм відчинення спричинює складнощі для грабіжників. Також для впевненості у безпеці наші фахівці рекомендують встановлювати декілька замків, аксесуарів. Кожна якісна модель завжди оснащена якісною фурнітурою.

Особливості та акценти вибору вхідних дверей, фото-1

Як обрати фурнітуру для вхідних дверей

Властивості фурнітури дуже важливі, адже від цього залежить довговічність дверей також:

  • Замок. На ринку дверей представлений сувальдний варіант і циліндричний. Сувальдний представляє собою невеликі пластини округлих форм, що мають спеціальні пази. Саме вони забезпечать секретність замків. До них важко підібрати ключі, але відмичку підібрати простіше, ніж до циліндричного. При виборі другого варіанту треба розуміти, що ключ підібрати до нього легше, ніж до сувальдного (в основі замка – циліндр). Таким чином ми рекомендуємо використовувати два замки чи придбати комбіновану версію.

  • Ручка. Сучасний ринок пропонує багато варіантів, які відрізняються матеріалом виготовлення, конструкцією, зовнішніми показниками. В деяких випадках ручка може йти в одному комплекті з замком. Звертайте увагу на екологічність, міцність та антикорозійність, особливо якщо така фурнітура підбирається для приватного будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію