Рада безпеки ООН прийняла резолюцію про глобальне припинення вогню на час пандемії

Як відомо, Росія, яка вторглася як агресор в Україну, відмовилася підтримати цю резолюцію

Рада Безпеки ООН прийняв резолюцію про глобальне припинення вогню у всіх світових конфліктах на час пандемії коронавірусу. Про це повідомив спікер постійного представництва України в ООН Олег Ніколенко в Facebook.

"Через 100 днів після призову генсекретаря ООН до глобального припинення вогню на час пандемії COVID-19 Радбез сьогодні нарешті прийняв довгоочікувану резолюцію", – повідомив він.

Раніше представник Росії в Радбезі ООН заявив, що глобальне перемир'я неможливе без зняття санкцій.

Санкції з Росії за її багаторічну агресію проти України та анексію українського півострова Крим зняті були.

Так, Рада Європейського Союзу (ЄС) після аналогічного рішення урядів країн – членів ЄС погодився продовжити секторальні економічні санкції проти Росії на півроку – до 31 січня 2021 року.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада звернулася до Заходу через спроби Росії позбутися санкцій. Депутати закликають міжнародне співтовариство протидіяти дезінформації і спробам Російської Федерації уникнути відповідальності за грубі триваючі порушення міжнародного права.

Сайт "Сьогодні" писав про те, що в ООН стурбовані тим, що пандемія коронавируса може спричинити надзвичайну ситуацію в сфері продовольчого забезпечення, що відіб'ється на життях сотень мільйонів людина.

Раніше високопоставлена чиновниця Всесвітньої організації охорони здоров'я спростувала власні слова про те, що заражені коронавірусів, у яких хвороба протікає безсимптомно, рідко передають інфекцію іншим людям.

ООН вогонь пандемія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію