В Україні хочуть підняти штрафи за перевищення швидкості: Геращенко розкрив деталі

Необхідно піднімати верхній поріг штрафу, зазначив заступник голови МВС

Міністерство внутрішніх справ має намір ініціювати підвищення штрафів за перевищення швидкості. Про це сказав заступник голови МВС Антон Геращенко, передає "РБК-Україна".

"Якщо людина перевищила до 50 км/год, то протягом 10 днів вона повинна заплатити 127,5 гривні, якщо понад 50 км/год – 510 гривень. Ми підготували законопроєкт, щоб цифра була значно більшою, 3400 гривень для тих, хто перевищив більше ніж на 50 км/год", – сказав він.

Читайте також:Геращенко опублікував номери "потенційних дорожніх вбивць"

Також Геращенко розповів, як МВС бореться з стрітрейсерами, які постійно перевищують швидкість.

"Такі гонщики, про яких ви говорите, у нас виділяються в окрему категорію, і щодо них у нас поліція працює окремо. Ми з такими людьми також проводимо роз'яснювальну роботу: якщо ви так порушуєте, ви можете сісти в тюрму. Штрафи, звичайно, не відповідають проблематиці. Ми повинні піднімати верхній поріг штрафу", – сказав він.

Геращенко також повідомив, що з 1 липня МВС запускає і інші функції системи автофіксації порушень ПДР: "почнемо контролювати проїзд перехресть на червоне світло і їзду смугою для громадського транспорту".

Раніше в МВС повідомили, що за 10 днів роботи системи автофіксації порушень швидкісного режиму, яка працює з 1 червня в Києві і області, кількість порушень зменшилася вдвічі. Водії заплатили майже 1,5 млн гривень штрафів.

Штрфи Україна Геращенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии