Українці скуповують б/в автомобілі: "секонд-хенд" в п'ять разів популярніший за нові машини

Найчастіше реєстрували старі авто з бензиновими двигунами

В Україні різко просів попит на нові автомобілі, а ось б/в машини, навпаки, стали популярнішими. Як підрахували експерти асоціації "Укравтопром", в травні-2020 у країні зареєстрували 30,6 тисячі вживаних легкових автомобілів.

"У порівнянні з травнем 2019 року реєстрації імпортованого легкового секонд-хенду зросли на 28% і перевищили реєстрації нових машин в 5,2 раза", – відзначили експерти.

Найчастіше в Україні реєстрували вживані авто з бензиновими двигунами, їх частка в загальному обсязі продажів склала 64%. Частка вживаних авто з дизельними двигунами склала 21%, авто з газово-балонним обладнанням – 10%, електромобілів і гібридів – 5%.

"Всього за п'ять місяців з початку року українську прописку отримали 110,2 тис. одиниць легкових авто, що були в експлуатації, проти 29,8 тис. одиниць нових", – підрахували в "Укравтопромі".

Найпопулярнішою маркою в травні став Volkswagen Passat. За місяць 1457 вживаних авто цієї марки було зареєстровано в Україні. На другому місці за популярністю в травні опинилася марка Nissan Rogue (1225), на третьому – Ford Focus (1202), на четвертому – Volkswagen Jetta (1132), на п'ятому – Renault Megane (1062).

Раніше також повідомлялося, що Україна в карантин помітно скоротила виробництво авто. У квітні в країні було зібрано всього 59 автомобілів. Отже, порівняно з квітневим результатом минулого року український автопром знизив обороти ще на 58%.

Україна машини ринок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии