Керівництво ЄС зробило заяву щодо виходу Європи з кризи

Керівництво ЄС зробило заяву щодо виходу Європи з кризи, фото-1

Європейський Союз через коронавірус зіткнувся з серйозними проблемами, і він вже не буде таким, яким був до кризи. Європа повинна підготуватися до відновлення після найтяжчого випробування. Зазначимо, що ЄС вже затвердив програму допомоги європейській економіці.

Про це йдеться в спільній заяві глав Європарламенту, Європейської Ради та Єврокомісії з нагоди Дня Європи, передає "Європейська правда".

Керівництво Євросоюзу нагадало, що 9 травня 1950 року в Парижі була підписана Декларація Шумана, яка відкрила шлях до інтеграції європейських держав. У той же час зазначається, що зараз Європа перебуває в страшній кризі – на всьому континенті через коронавірус останніми місяцми померло понад 100 тисяч людей, сотні мільйонів зіткнулися з безпрецедентними обмеженнями.

"Ми повинні перезапустити економічний двигун Європи ... Вихід з кризових моментів вимагає нового політичного мислення і розлому з минулим. Ми повинні визнати, що нам знадобляться нові ідеї та інструменти для підтримки нашого власного відновлення. Ми повинні визнати, що Європа, яка вийде з цієї кризи, не може і не буде такою ж, як та, що вступила в неї", – сказано в заяві.

В ЄС додали, що якщо країни вивчать уроки покоління 1950-х років, яке вірило, що кращу Європу і кращий світ можна побудувати з руїн, то Євросоюз "знову зможе вийти з кризи сильнішим".

Як повідомляли новини "Сьогодні", днями Європейський Союз узгодив декларацію, в якій говориться, що Росія відповідальна за війну з Україною. Автором цієї ініціативи виступила саме Польща, яка за підтримки країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Голландії та Данії добилася прямої вказівки російської агресії проти України.

Керівництво ЄС заява Європа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии