Бракує грошей і поцілунків: як карантин змінив життя українців

Людям в ізоляції не вистачає грошей і приємних емоцій

Українці, які в більшості дисципліновано дотримуються тимчасових обмежувальних заходів у зв'язку з карантином через коронавірус, визнають, що звичний спосіб життя трохи змінився.

Так вважає майже половина учасників нового опитування дослідницької компанії "Градус".

Кардинальні зміни відчув на собі кожен третій. На карантині люди більше спілкуються зі своїми дітьми, частіше прибирають, готують і – дивляться телевізор. 

10% зізналися, що стало більше сварок з близькими. А ось 40% опитаних не вистачає грошей і приємних емоцій. Сумують, що не можуть досхочу гуляти на природі, зустрічатися з друзями і родичами. 9% не вистачає обіймів і поцілунків.

Нагадаємо, "Градус здоров'я України. Зворотній зв'язок" – це спільний проєкт сайту "Сьогодні" та дослідницької компанії "Градус". Основна мета – отримувати інформацію з перших вуст. Думка кожного з вас є важливою! Встановлюйте додаток "Градус" (в Google Play або App Store ) на телефон і проходьте регулярні опитування. Ми впевнені, що об'єктивна інформація – це крок до успішного подолання коронавірусу. Результати опитувань дивіться на сайті "Сьогодні"і в ефірі новин "Сьогодні" на телеканалі "Україна".

Карантин гроші Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии