Десятки депутатів Ради можуть позбавити виплат через прогули: список

Депутатам, які пропускають 30% голосувань, не відшкодовуються витрати на депутатську діяльність

Раніше ми писали, як депутати ходили в Верховну Раду на початку карантину. У квітні відвідуваність трохи покращилася, але "прогульників" теж не бракувало. В результаті 60 депутатів не отримають виплати за квітень, оскільки пропустили третину голосувань.

Про це повідомляє "ОПОРА".

Нагадаємо, згідно з нещодавно зміненим законодавством, тепер відвідуваність депутатів вимірюється не їх присутністю в стінах парламенту, а участю в голосуваннях в сесійній залі. Навіть якщо депутат перебуває в будівлі Ради, але він не брав участі в голосуванні – вважається, що його не було на засіданні.

Крім того, депутатам, які пропускають 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Рішення буде приймати Регламентний комітет.

За даними "ОПОРИ", в квітні 60 депутатів пропустили 30% голосувань в парламенті, значить виплати їм не "світять".

У той же час 100% голосувань пропустили низка депутатів, зокрема Андрій Кожем'якін ("Батьківщина"), Андрій Холодов ("Слуга народу"), Анжеліка Лабунська ("Батьківщина"), Мустафа Джемілєв ("Європейська солідарність"), Вадим Столар (ОТЗЖ), Олег Макаров ("Голос"), Віктор Балога ("За майбутнє").

Як повідомляли новини "Сьогодні", ще до карантину, в лютому, лише два депутати взяли участь у всіх голосуваннях. Найбільш активно голосували депутати "Слуги народу" і "Голосу" – в середньому один депутат приєднався до 80% голосувань, а також "Європейської солідарності", які взяли участь у 72% голосувань.

Депутати Верховна Рада прогули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію