Мер Черкас, який збунтувався проти карантину, обіцяє "серйозний опір"

Бондаренко розповів, що відкрити ринки просили жителі міста, а не підприємці

Мер Черкас Анатолій Бондаренко розповів подробиці ситуації з пом'якшенням карантину в місті. Про це пише hromadske.

Так, Бондаренко зазначив, що ринки відкрили на прохання місцевих жителів, а не підприємців.

"Зверталися не підприємці, а жителі міста. Ринки у нас вже і Кабінет Міністрів відкрив. Жителі Черкас не розуміють, чому вони можуть ходити в супермаркети, але не можуть на ринки і на відкриті майданчики, де дотримуються всих санітарних вимог", – сказав він.

Також мер зазначив, що у нього "холодно-ділові" стосунки з головою області.

"Тому що він не місцевий, не розбирається в місцевій політиці, не компетентний. Напевно, треба рік прожити, щоб розбиратися, що таке Черкаська область. Плюс, на жаль, дуже слабкий, як управлінець. (...) Ми нормально спілкувалися і співпрацювали. І все робили. І я скажу, що він і сам давно говорив, що цей карантин неправильний, потрібно його пом'якшувати. І це всі розуміють, що не може бути подвійних стандартів в країні", – додав Бондаренко.

Голова міста прокоментував той факт, що його порівнюють з капітаном корабля "Черкаси", який найдовше тримав оборону проти російських окупантів.

"Я знаю особисто екіпаж корабля – всіх моряків і капітана. Вони представили цей фільм у нас в Черкасах, прем'єра була", – сказав мер.

На питання про те, чи будуть Черкаси знову чинити опір, Бондаренко відповів: "Так, будуть і дуже серйозно".

Нагадаємо, в Черкасах виконавчий комітет міської ради вирішив з 1 травня послабити карантинні обмеження для частини підприємців.

Незабаром за цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Там зазначають, що, ухвалюючи таке рішення, черкаський міськвиконком вийшов за рамки своїх повноважень.

Черкаси мер карантин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии