"Карантин однозначно буде послаблено": Шмигаль назвав умову

Українці чекають кінця карантину, але поки обмеження не скасують

Послаблення карантину Україні буде тільки за умови, якщо дозволятиме епідемічна ситуація в країні. Про це він заявив під час засідання Кабінету міністрів.

"Карантин однозначно буде послаблено, але тільки якщо кількість хворих українців не збільшуватиметься. Це важливо", – сказав він.

Шмигаль зазначив, що на першому етапі виходу з карантину планується відкриття парків, скверів, магазинів, торгівлі непродовольчими товарами, обслуговування на виніс в кафе.

"Послаблення щодо інших сфер і об'єктів залежатиме від епідемічної ситуації в Україні, а вона безпосередньо залежить від дотримання протиепідемічних заходів, в тому числі утримання від передачі вірусу через зібрання гурту людей (за винятком засідань Верховної Ради і уряду)", – пояснив прем'єр.

Голова уряду підкреслив, що міністерства вже готують критерії, за якими люди можуть перебувати у вище зазначених місцях, які відкриють для відвідування.

Нагадаємо, на минулому засіданні уряд продовжив дію карантину в Україні до 11 травня у зв'язку з тим, що пік епідемії коронавірусу очікується на перші дні травня. Крім того, Кабмін представив план виходу України з карантину, який передбачає п'ять етапів.

Шмигаль карантин умови
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии