Карантин в Україні продовжать: в МОЗ назвали дату

Продовження карантину пов'язане з все ще непростою епідемічною ситуацією в країні

Уряд ухвалить рішення про продовження карантину в Україні, а Міністерство охорони здоров'я подасть пропозицію про продовження обмежувальних заходів до 12 травня. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"На найближче засідання уряду Міністерство охорони здоров'я буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано нашим рівнем захворюваності і тієї небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба", – сказав він.

Степанов також зазначив, що МОЗ пропонуватиме пом'якшення карантинних заходів.

"Наприклад, прогулянки в парках, однак ці прогулянки будуть обмежені, обмежені в кількості людей, щодо засобів індивідуального захисту під час прогулянки. Дуже чіткі критерії будуть визначені в тій постанові. Також ми пропонуватиме відкриття для відвідування наших музеїв, бібліотек, але також з чітким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанції, засобів захисту, термоскринінгу на вході. Також ще планується низка пом'якшень, але всі вони будуть чітко регламентовані, як буде можливо відвідувати те чи інше місце", – пояснив міністр.

Зазначимо, що карантин в Україні закінчується 24 квітня, але, як ще раніше анонсували, українці точно ще сидітимуть вдома до кінця квітня. Як повідомляли новини "Сьогодні", напередодні заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко також розповідав, коли закінчиться карантин в Україні. Він теж назвав можливу дату 12 травня.

У свою чергу прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначав, що на засіданні Кабміну, найімовірніше, продовжать карантин, грунтуючись на новому прогнозі піку захворюваності на початку травня. Глава уряду підтвердив плани пом'якшити деякі заходи в двох-трьох галузях уже на цьому тижні.

0:00 / 9:25
карантин МОЗ дата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію