Створення ліків від COVID-19: Україна готова приєднатися до випробувань ВООЗ

Уже визначені координатори проекту з боку міністерства

У Міністерстві охорони здоров'я України готові приєднатися до глобальних клінічних випробувань "Солідарність" Всесвітньої організації охорони здоров'я щоб знайти ліки від коронавіруса . Про це міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив на зустрічі з главою ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, повідомили в прес-службі відомства.

"Україна зацікавлена в тому, щоб приєднатися до глобальних клінічних випробувань "Солідарність", спрямованого на те, щоб знайти ліки від захворювання, викликаного новим коронавірусом. Ми готові вивчити технічні і технологічні можливості приєднання до випробувань і вже визначили координаторів цього проекту з боку міністерства. Також нам цікаві й інші напрямки взаємодії, зокрема щодо збільшення кількості проведених тестів на виявлення COVID-19", – підкреслив Степанов.

За словами міністра охорони здоров'я, в умовах пандемії коронавіруса між Україною і ВООЗ існує чимало напрямків співпраці: від надання гуманітарної допомоги до експертних консультацій, проведення телемостів і обміну алгоритмами лікування.

"Нам важливо розвивати співпрацю, щоб спільними зусиллями перемогти коронавірус. А вже потім, коли пандемія закінчиться, разом працювати для поліпшення української системи охорони здоров'я", – резюмував Степанов.

Нагадаємо, в Нью-Йорку вже почали тестувати розроблені американськими вченими ліки від коронавіруса. Цей препарат – поєднання антибіотика і ліки проти малярії.

Крім того, медики в Гонконзі приступають до клінічних випробувань експериментального препарату Remdesivir, який вважається потенційно ефективним в боротьбі з коронавірусом.

00:00:00 / 00:00:00
Україна коронавірус ВООЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію