Зеленський на Донбасі відвідав госпіталь для військових з COVID-19

Президент нагородив чотирьох військових за зразкове виконання завдань на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до зони проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі ознайомився з роботою 66-го військового мобільного госпіталю та відвідав відділення, відкрите для розміщення бійців, інфікованих COVID-19.

Як повідомили на офіційному сайті глави держави, в госпіталі додатково розгорнули секцію для прийому хворих з коронавірусом, розраховану на 50 місць, – у ній є все необхідне для ізоляції та кваліфікованої допомоги хворим.

"Через епідемію коронавірусу нашим військовим потрібно думати про власну безпеку вдвічі більше. Радий, що поки тут немає таких хворих. Хай би це лихо оминуло наших військових. Однак ми повинні бути готові", – зазначив президент.

Крім того, Зеленський відвідав мобільну ПЛР-лабораторію на базі мобільного госпіталю, в якій тестуватимуть військових на наявність інфекції. Главі держави доповіли, що серед військових в зоні ООС вже провели понад 500 тестів, і всі вони показали негативний результат.

Також глава держави ознайомився з роботою пересувного хірургічного кабінету, який надає допомогу бійцям в перші 40-50 хвилин після поранення, оглянув пересувний рентген-комплекс і мобільний стоматологічний кабінет.

Зеленський поспілкувався з військовими і вручив чотирьом з них цінні подарунки за заслуги і зразкове виконання поставлених завдань.

"Від держави і народу ми вдячні за вашу роботу. Вдячні, що повертаєте до життя наших військових героїв, які захищали нашу батьківщину, територію, і, головне, – наших людей. Знаю, що навіть лікуєте цивільних. Велике спасибі вам за все, що ви робите", – сказав президент.

Крім того, під час візиту до госпіталю глава держави передав лікарям засоби індивідуального захисту.

"Ми зараз відправляємо такі засоби захисту в кожну область, в лікарні, куди потрапляють саме люди з коронавірусом. Наш пріоритет – забезпечити також військових засобами захисту", – резюмував він.

00:00:00 / 00:00:00

Як повідомлялося, станом на п'ятницю, 10 квітня, кількість хворих військовослужбовців ЗСУ зросла до 10 осіб. СOVID-19 підтвердили у військового Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров'я був госпіталізований 9 квітня з попереднім діагнозом "пневмонія".

Зеленський Донбас Покровськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію