Попередження спрацювало: супермаркети в Україні знижують ціни на продукти

В АМКУ відзвітували про зміну націнок на основні товари

Торгові мережі в Україні після подорожчання продуктів на початку карантину почали знижувати націнку на товари першої необхідності. Про це повідомив глава Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) Олексій Хмельницький.

"Завтра цю інформацію зможуть перевірити всі бажаючі в магазинах", – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Хмельницький уточнив, що деякі мережі на період карантину взагалі прибрали торгову націнку на окремі групи товарів, і тепер вона дорівнює 0%.

"Мова йде про окремі позиції щодо таких товарів як: мука, буряк, капуста, картопля, морква, різні крупи (зокрема, гречка), цибуля, цукор, масло, макаронні вироби, молоко і яйця. Щодо лимонів: компанії також повідомили про істотне зниження своєї націнки", – додав Хмельницький.

Читайте також:Ціни на лимони в Україні йдуть на рекорд: справа не тільки в карантині

Він нагадав, що 8 квітня АМКУ надав торговельним мережам обов'язкові для розгляду рекомендації щодо перегляду рівня торговельної націнки.

Нагадаємо, раніше новини "Сьогодні" розповідали, що українці поступово звикають жити в умовах карантинуі, схоже, вже не бояться, що завтра буде нічого купити на обід. Експерти впевнені, що зараз головне завдання країни і народу – пережити карантин. Тобто кожному треба включити режим економії, не робити зайвих витрат, не виходити без потреби з дому. Це допоможе швидше впоратися з епідемією і повернутися до нормального життя.

00:00:00 / 00:00:00
Продукти попередження Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію