В Україні можуть скасувати карантин: "слуга народу" розкрив подробиці

Депутат Олександр Корнієнко вважає, що Україна добре підготувалася до карантинних заходів

Карантинні заходи, які почали запроваджувати в Україні у березні, а з 6 квітня ще й посилили, можуть завершитися вже у травні.

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив перший заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Він зазначив, що у порівнянні з іншими європейськими країнами в Україні "трохи пологіша крива захворюваності" – це означає, що запроваджені епідеміологічні заходи діють.

"Зараз я відштовхуюся не від будь-якої офіційної інформації від заступника міністра Віктора Ляшка, міністра охорони здоров'я або прем'єр-міністра. Це скоріше інтуїтивно, спостерігаючи за динамікою ... Враховуючи те, що у нас все це почалося пізніше, ми краще підготувалися до карантинних заходів. Тому є такі обережні надії, що приблизно в середині травня все це закінчиться", – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров'я, станом на 6 квітня в Україні було зафіксовані 1319 людей з діагнозом коронавірусної хвороби, разом з 38 померлими і 28 видужавшими пацієнтами.

C цього дня встановлюються додаткові карантинні обмеження для населення. Зокрема, пересуватися можна буде не більше ніж по двоє людей і обов'язково в масках (виняток – батьки з дітьми), а з собою потрібно мати документи. Заборонені будь-які масові заходи, а значить, на Великдень жодних богослужінь в церквах і походів на шашлики. За порушення правил карантину доведеться заплатити. За що можуть оштрафувати.

00:00:00 / 00:00:00
Карантин Слуга народа Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію