Ляшко про відсутність коронавірусу в Миколаївській області: "Це важко пояснити"

Миколаївська область єдина в Україні, де немає вірусу

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу не зміг знайти пояснення тому, що в Миколаївській області до сих пір немає коронавірусу, в той час як у всіх інших областях підтверджені випадки COVID-19.

Він зазначив, що, незважаючи на відсутність у цій області вірусу, карантинні заходи там введені нарівні з іншими регіонами.

"Це важко пояснити, але це приємний момент, оскільки тестування на коронавірусну хворобу відбувається, підозри на коронавірус в Миколаївській області є, але підтверджених випадків на сьогоднішній день немає. Ми будемо тільки раді, якщо хоч в одній області не буде зареєстровано випадків, а в інших областях зростання випадків не буде відбуватися. Це буде говорити про те, що введення заходів, які впроваджуються на території України, має позитивний ефект. У той же час це не повинно вводити в оману почуття безпеки. Без різниці, чи є на території області зареєстровані випадки коронавірусу, чи ні – карантин сьогодні введений для території всієї країни", – сказав Ляшко.

Станом на ранок 5 квітня в Україні лабораторно підтверджено 1251 випадок коронавірусу, 32 закінчилися летальним результатом. Зростає і кількість людей, що одужали – їх уже 25. У МОЗ відзначали, що більшість померлих від коронавірусу українців були старші за 50 років. Відзначається, що більшість пацієнтів мали тяжкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, легенів або ожиріння. Дивіться детальніше карту хворих по регіонах.

00:00:00 / 00:00:00
Карантин коронавірус Миколаївська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію