В Україну прибули п'ять літаків з медзасобами: у Зеленського розповіли деталі

Заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко розповів про конкретні результати

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в прямому ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", що виходить на каналі "Україна", заявив, що в Україні з Китаю загалом прибуло 5 літаків з медичними засобами для протидії поширенню коронавірусній інфекції, а також запевнив, що зараз ПЛР-тестів в лабораторіях вистачить на цей і наступний тиждень.

Кирило Тимошенко зазначив, що в Україні всі підприємства, які можуть виробляти маски для населення – працюють на повну потужність, але цього недостатньо для України, тому і запустили так званий "повітряний міст" з Китаєм і кожен день туди відправляються літаки, щоб привозити різні засоби безпеки.

"Ми фактично ділимо весь вантаж на три категорії. Перша – та, що ми веземо для МОЗ до всіх установ охорони здоров'я – маски, респіратори, окуляри тощо. Друга партія – це те, що везе соціально відповідальний бізнес, який хоче допомагати регіонам. Ми допомагаємо цьому бізнесу літаками. Третій вид – вантаж для аптечних мереж ", – пояснив Кирило Тимошенко.

Читайте також:Вантаж допомоги з Китаю: куди доправлять насамперед

Заступник керівника офісу президента розповів про конкретні результати і підрахував, скільки одиниць засобів захисту вже вдалося завезти в Україну.

Зараз у нас здійснено п'ять польотів в Китай, окремо шостим польотом забрали допомогу від Червоного Хреста з Женеви. Ми привезли 250 тис. ПЛР-тестів, 150 тис. Експрес-тестів, 358 респіраторів для лікарів, які працюють в інфекційних лікарнях і швидкої допомоги, 41 тис. Одноразових костюмів, 40 тис. Окулярів ", – сказав Тимошенко.

А також додав, що було завезено багато інших необхідних засобів захисту, і зазначив, що зараз ПЛР-тестів в лабораторіях досить на цей і наступний тиждень.

Крім цього, Кирило Тимошенко зазначив, що влада домовилася з великим київським виробництвом, яке випускає багаторазові костюми захисту.

"Зараз ці підприємства готують 12 тис. [алатів і комбінезонів для медичних працівників, які, і перш за все, їх отримають швидкі допомоги та інфекційні лікарні", – наголосила Тимошенко.

00:00:00 / 00:00:00

Нагадаємо, в п'ятницю, 3 квітня, о 21:00 в студії соціально-політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", яке виходить в прямому ефірі телеканалу "Україна", говорили про те, які заходи будуть передбачені на Великдень, а також про земельну реформу і "банківському законі".

Зеленський карантин медзасоби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію