Трафік зростає: українці через карантин пішли в інтернет

Навантаження на мережі провайдерів зросло, заявили в Мінцифри

Під час карантину українці не тільки стали більше говорити телефоном, а й почали активніше користуватися інтернетом. Про це свідчать дані Міністерства цифрової трансформації, яке заявило про збільшення навантаження на мережі телекомунікаційних операторів.

"За словами представників українських точок обміну трафіком, вони збільшують пропускну здатність каналів за запитом провайдерів. І потенціал ще не вичерпаний", – повідомляється на офіційній сторінці Мінцифри в Facebook.

При цьому, як повідомляє відомство, така тенденція спостерігається не тільки в Україні. Наприклад, за даними Huawei, в період карантину найураженіші вірусом держави (Китай, Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія, Франція) відчули помітне зростання в обсягах фіксованого трафіку. Зокрема, в Іспанії зафіксовано збільшення трафіку майже на 40%; в Італії – понад 70% при значному скупченні на онлайн-іграх; в Німеччині – незначне зростання в 16%; в Великій Британії – 20-30% приросту; в Китаї – 70% і більше.

При цьому фахівці відзначали зменшення швидкості у кінцевих абонентів зі зростанням попиту на Netflix, онлайн-ігри і YouTube в період карантину. Тому найбільші стрімінг-платформи знизили якість потокового відео, щоб уникнути погіршення пропускної здатності мереж і попередити неможливість їх використання на території ЄС під час карантину.

Нагадаємо, незважаючи на загальнонаціональний карантин, сотні тисяч людей по всій Україні продовжують працювати. 

00:00:00 / 00:00:00
Карантин інтернет Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію