Італія через коронавірус звернулася по допомогу до України: що відповів Зеленський

В Італії жертвами пандемії вже стали 63 медика

В Італії випадки зараження коронавірусом перевищили позначку в 100 тисячі там критично не вистачає лікарів. Україна може направити туди на допомогу свою бригаду медиків. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Італія звернулася до України з проханням допомогти з бригадами медиків. Ряд країн вже надав італійській стороні таку підтримку.

"Було б добре надати Італії бригаду з декількох наших фахівців, скажімо анестезіологів, до того, як у нас настане пік хвороби. Тоді вони повернуться з неоціненним досвідом боротьби з пандемією. Однак ми повинні забезпечити їм повну безпеку і кращі умови роботи в Італії", – сказав в свою чергу Зеленський.

Голова МВС також запропонував допомогти Італії, надавши спирт для медичних потреб.

Відзначимо, що на сьогоднішній день в Італії від коронавірусу загинули 12,4 тисячі осіб, при цьому 15,7 тисячі італійців вдалося вилікуватися. Також стало відомо, що в цій країні жертвами вірусу стали 63 медика. У той же час біолог-генетик Олександр Коляда в ефірі "Свободи слова із Савіком Шустером" на телеканалі "Україна" дав прогноз щодо коронавірусу, чи буде в Україні така ж ситуація, як в Італії.

00:00:00 / 00:00:00
Зеленський Італія Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію