"Щоб не було так нудно": що українці просять у президента під час карантину

Люди вимагають зупинити ремонти в квартирах і скасувати карантин

В умовах карантину українці щодня реєструють на сайті президента десятки петицій, пов'язаних з коронавірусом. Крім того, що більшість з них пов'язана зі злободенними питаннями – транспортом, невиправдано високими цінами на маски і антисептики – є і зовсім несподівані.

Наприклад, днями з'явилася петиція, автор якої закликає владу звернутися до керівництва найбільшого порносайту з проханням надати українцям безкоштовний доступ до преміум-версії ресурсу хоча б на час карантину.

"Щоб не було так нудно, благаємо звернутися до медіаресурсів", – пише він в петиції.

Автор ще однієї петиції вимагав від влади на час карантину заборонити у всій країні проведення ремонтів у багатоповерхівках. Можливо, цей документ він опублікував після того, як сусіди на карантині почали масово проводити гучні роботи.

Серед петицій є і така, автор якої вимагає скасувати карантин. Втім, аргументи, які наводяться в тексті, не переконливі.

"Карантин слід скасувати, оскільки він доб'є і без того слабку економіку", – пише автор.

Раніше ми писали, що ще до введення загальнонаціонального карантину на сайті президента з'явилася петиція з вимогою закрити Чернівці та область – один з перших регіонів України, де виявили коронавірус.

Пізніше в Чернівцях був введений надзвичайний режим:

00:00:00 / 00:00:00
Карантин коронавірус Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію