Євробачення-2020 перенесли на наступний рік: офіційна заява

"Євробачення-2020" відмінили через пандемію коронавірусу

Євробачення-2020 перенесли на наступний рік: офіційна заява, фото-1

Організатори міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2020" прийняли рішення відмовитися від проведення і перенесли захід на наступний рік. До офіційної заяви в ЗМІ вже просочилася подібна інформація. Раніше мер міста Роттердама заявляв, що остаточне рішення про долю шоу буде прийнято 5-6 квітня.

0:00 / 1:15

До всього, організатори поділилися з фанатами "Євробачення" шістьма різними сценаріями проведення конкурсу в разі продовження карантину. Але це вже не знадобиться, тому що конкурс офіційно відмінили.

Читайте також:Через епідемію організатори Євробачення-2020 відмовилися від концерту

Так, згідно з офіційною заявою EBU, прийнято рішення на тлі спалаху пандемії коронавірусу не ризикувати і скасувати проведення пісенного конкурсу в Роттердамі.

"З глибоким жалем ми маємо оголосити про скасування пісенного конкурсу "Євробачення-2020" у Роттердамі. За останні кілька тижнів ми вивчили багато альтернативних варіантів, щоб домогтися продовження пісенного конкурсу Євробачення. Однак невизначеність, спричинена розповсюдженням COVID-19 по всій Європі, та обмеження, встановлені урядами учасників телерадіомовлення та голландською владою, означають, що Європейський мовний союз (EBU) прийняв важке рішення", – сказано в заяві.

Євробачення перенесли на 2021-й рік. Офіційна заява:

Також повідомляється, що місто Роттердам продовжить розмову з організаторами про проведення конкурсу пісні "Євробачення" у 2021 році.

Судячи з Instastories, представники від України на "Євробаченні-2020" – група GO_A – вже знають про скасування пісенного конкурсу, але поки що ніяк не коментують рішення організаторів.

Євробачення-2020 перенесли на наступний рік: офіційна заява, фото-2

Раніше ми писали, що представники Росії на "Євробаченні-2020" порушили правила конкурсу.

Євробачення 2020 карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію