На карантині: перелік пунктів пропуску, які закривають через коронавірус

На карантині: перелік пунктів пропуску, які закривають через коронавірус, фото-1

Україна тимчасово закриває 94 пункти пропуску у рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

"З усієї кількості пунктів пропуску та пунктів контролю тимчасово закрито 94. Крім того, у 49 пунктах пропуску, що залишаються функціонувати, тимчасово припиняється пішохідне сполучення", – йдеться у повідомленні.

Оприлюднено список пунктів пропуску, які закривають через коронавірус
Оприлюднено список пунктів пропуску, які закривають через коронавірус

Перелік пунктів пропуску, в яких припиняється пішохідне сполучення. Держприкордонслужба

Прикордонники стверджують, що для закриття обрано такі пункти пропуску, де немає інтенсивного руху пасажирів.

Оприлюднено список пунктів пропуску, які закривають через коронавірус
Оприлюднено список пунктів пропуску, які закривають через коронавірус

Перелік пунктів пропуску, які підлягають закриттю. Держприкордонслужба

Крім того, з 17 березня до 3 квітня 2020 р. всі пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон тимчасово закриті для міжнародних пасажирських перевезень.

Раніше 14 березня Кабінет міністрів на закритому засіданні вирішив провести евакуацію українців з Італії, тимчасово закрити з 17 березня 2020 року до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон для міжнародного пасажирського повітряного сполучення і тимчасово заборонити з 16 березня 2020 року до 3 квітня перетинання державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.

Громадянам України, які не встигнуть повернутися на територію країни до 17 березня потрібно звертатися до посольств і консульств України.

Що відомо

  • В Україні зафіксовано першу смерть від коронавірусу. 13 березня у лікарні Радомишля (Житомирська область) померла жінка 1949 року народження. Суспільне зібрало усю відому нині інформацію про померлу та ситуацію в місті у зв'язку з цією трагедією.
  • Україна закриває кордони для іноземних громадян на два тижні. Крім того, Україна повністю закриває пункти пропуску для пасажирського сполучення на два тижні через розповсюдження коронавірусу у світі.
  • Раніше авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" та SkyUp відкорегували розклади рейсів або скасували польоти до Італії, Ізраїлю та Туреччини в рамках рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо стримування коронавірусу Сovid-2019.
  • В авіакомпаніях розповіли Суспільному, як повернути кошти за здані квитки.
  • Уряд виріши ввести карантин на три тижні по всій території України. Обмеження стосуються дитсадків, шкіл, вишів і масових заходів з участю понад 200 осіб. Спортивні змагання можуть проводитися без глядачів, з дозволу міжнародних організацій. Засідання Верховної Ради при цьому поки не скасовують.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль каже, що Україна "готова зустріти" як коронавірус, так і пов'язану з ним фінансову кризу. За його словами, банки "ліквідні як ніколи", вимоги МФВ виконуються, а виробникам заборонять експорт масок, допоки вони не забезпечать ними Україну.
  • Наразі в усіх країнах Євросоюзу зафіксовані випадки інфікування. Останньою країною, де виявили хворих, став Кіпр.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу Covid-19 пандемією.
Коронавірус пункти пропуск
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію