В українців за кордоном є три доби, щоб повернутися додому – президент

В українців за кордоном є три доби, щоб повернутися додому – президент, фото-1

«Ті, хто з об'єктивних причин не встигне цього зробити, повинні звернутися до українського консульства», - заявив президент

Україна через три доби закриває авіасполучення з іншими країнами, і за ці дні українці повинні повернутися до країни. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час звернення до українців у зв'язку з ситуацією з коронавірусом.

"Через три доби ми закриваємо регулярне авіасполучення, за цей час повинні повернутися додому, ті, хто вилетів з України чартерними рейсами в туристичну поїздку. Ті, хто з об'єктивних причин не встигне цього зробити, повинні звернутися до українського консульства. Вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсам", – зазначив президент.

Раніше президент заявив, що РНБО ухвалила чимало заходів, багато з цих заходів аналогічні заходам в країнах, де гірше статистика щодо коронавірусу.

"Ми не чекатимемо першої сотні або тисячі хворих. У питанні життя і смерті українців не може бути передчасно. Може бути пізно. Тому ми діємо рішуче і на випередження", – сказав президент.

Попутно глава держави закликав співгромадян не піддаватися паніці і зберігати холодний розум.

00:00:00 / 00:00:00
Президент Зеленський кордон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію