У Боснії українці пограбували 23 банкомати Сбербанку за 53 години

У Боснії українці пограбували 23 банкомати Сбербанку за 53 години, фото-1

У Боснії і Герцеговині трьом громадянам України знадобилося всього 53 години, щоб пограбувати 23 банкомати російського Сбербанку, викравши 2,7 млн конвертованих марок (понад 37 млн грн). Про це повідомляє УНН з посиланням на видання Zurnal.

"Троє українських громадян, які вкрали не менше 2,7 млн конвертованих марок в банкоматах Сбербанку в Боснії і Герцеговині, витратили на це всього 53 години", - повідомляють у виданні.

Так, за офіційною версією, підозрюваним вдалося "очистити" не менше 23 банкоматів Сбербанку в Брчко, Ораш'є, Тузлі, Лукаваці, Кладані, Вогошчі, Сараєво, Кіселяці, Крешево, Хаджичі, Іліджі, Мостарі, Чітлуці, Зіниці, Какані і Бихачі.

Незважаючи на те, що вони пограбували деякі банкомати в п'ятницю, російський Сбербанк нічого не помітив і тільки в понеділок, на наступний день після того, як поліція заарештувала двох з трьох українців, вони послали повідомлення в банківське агентство, що з їх банкоматів зникли 2,7 млн конвертованих марок.

Офіційно, українці в'їхали в Боснію і Герцеговину з Сербії через прикордонний перехід в Зворнику вранці 31 січня.

Два дні потому, 2 лютого, двох українців затримали, після того, як поліція міста Бихач випадково їх виявила. У той час, як одному грабіжникові вдалося втекти в Угорщину.

Правоохоронці знайшли близько 100 тис. марок у затриманих, а решта 2,6 млн марок, які, за даними Сбурбанку, зникли, ще не знайдені.

Повідомляється, що заарештовані українці не співпрацюють з поліцією і не розкривають подробиць і причин своїх дій.

Пограбовані банкомати належать фірмі Payten. Її обладнанням користуються і інші банки в Боснії, але зловмисники грабували тільки банки Сбербанку.

Боснія Сбербанк українці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію