l нi кoпiйки бiльшe, кoго не влаштовує – звільняйтесь!Зеленський рoзнiс в щeпки мiльйoннi зарплати верхівки

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади.

l нi кoпiйки бiльшe, кoго не влаштовує – звільняйтесь!Зеленський рoзнiс в щeпки мiльйoннi зарплати верхівки, фото-1

Під час наради в Офісі Президента за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив Главі держави, що на виконання завдання Президента уряд ухвалив рішення впорядкувати питання виплати зарплат керівникам міністерств.

l нi кoпiйки бiльшe, кoго не влаштовує – звільняйтесь!Зеленський рoзнiс в щeпки мiльйoннi зарплати верхівки, фото-2

«Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад», – сказав очільник уряду.

Також, за його словами, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.

l нi кoпiйки бiльшe, кoго не влаштовує – звільняйтесь!Зеленський рoзнiс в щeпки мiльйoннi зарплати верхівки, фото-3

«Мені здається, дуже справедливо, що ви прив’язуєте платню з коефіцієнтом до середньої заробітної плати по країні, і якщо вона збільшується, то у всіх збільшується, а якщо зменшується, то й у високопосадовців також», – зазначив Володимир Зеленський.

Українці у Мережі висловлюють захоплення таким рішенням президента і пишуть, що це “справжня зарплатна революція” або “чорний день для верхівки”.

Зеленський президент Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію