Відставка Гончарука: всі подробиці, реакція політиків та експертів

Заяву прем'єра про відставку повинен розглянути президент

Відставка Гончарука: всі подробиці, реакція політиків та експертів, фото-1

/ Фото: Кабинет министров Украины

Історія з появою у ЗМІ аудіозаписів, нібито зроблених на засіданнях уряду, де обговорювалася економічна політика і комунікація з президентом Володимиром Зеленським, отримала продовження.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував записи, що з'явилися в ЗМІ. Однак пізніше прем'єр заявив, що написав заяву про відставку.

00:00:00 / 00:00:00

"Останнім часом всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда. Я прийшов на посаду — виконувати програму президента. Він є для мене є взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення до парламенту", – заявив Гончарук.

Сайт "Сьогодні" стежить за ситуацією, публікує заяви офіційних осіб та експертів:

17:07 Журналісти "Сьогодні" підготували матеріал про те, чим запам'яталося прем'єрство Гончарука, які були перемоги і провали держчиновника на цьому високому посту.

16:46 Співпраця України і МВФ буде тимчасово зупинена в разі, якщо відставка прем'єр-міністра Гончарука буде прийнята, вважає експерт.

15:01 Економісти оцінили діяльність Гончарука на посаді глави уряду.

14:55 В Раді зняли листування депутатів про Гончарука, в якому нардепи обговорюють, що Зеленський "помилує" прем'єра.

Переписка нардепов

14:40 На місце прем'єр-міністра Олексія Гончарука є мінімум два кандидати, повідомив експерт.

14:12 Експерт вважає, що Гончарук, подавши заяву про свою відставку, зробив кілька серйозних помилок, які Зеленський може і не пробачити очільнику уряду.

14:05 Президент доручив правоохоронним органам розслідувати і протягом двох тижнів встановити причетних до "злитих" в ЗМІ аудіозаписів із зустрічей прем'єр-міністра.

13:47 Директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко назвав дві версії, чому Гончарук публічно подав у відставку.

12:55 Експерти вважають, що МВФ навряд чи згортатимуть переговори про нову програму для Україничерез можливу зміну складу уряду.

12:53 Повідомлення про те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук подав очільнику держави заяву про відставку, спричинило в соціальних мережах справжню бурю- користувачі активно обговорюють причини, що спонукали главу уряду зробити такий крок.

12:49У парламентській фракції "Слуга народу" ще не обговорювалися кандидатурина посаду прем'єр-міністра в разі відставки Олексія Гончарука.

12:46 У президентській фракції "Слуга народу" у Верховній Раді не планували відправляти у відставку уряд, нардеп Марія Мезенцева надала Олексію Гончаруку пораду.

12:32 Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія назвав правильною позицію прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку, але вважає, що поки немає причин для зміни уряду.

12:07 Міністри прокоментували заяву прем'єра Олексія Гончарука про відставку. Кабмін продовжує роботу і чекає на рішення президента.

12:06 Олексій Гончарук прийшов до Верховної Ради, де взяв участь в "Годині запитань до уряду" у Верховній Раді і пояснив нардепам такий свій крок.

00:00:00 / 00:00:00

12:03 У фракції "Слуга народу" є парламентарі, готові підтримати відставку прем'єра Олексія Гончарука.

11:35 Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що розуміє вчинок Олексія Гончарука.

11:33 Журналісти сайту "Сьогодні" розібралися, як відбувається відставка прем'єра за власним бажанням.

11:28 Журналісти нагадали, як Гончарук потрапив до команди Зеленського і чим він займався до цього

11:27 В Офісі президента прокоментували подане прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку.

11:04 Інформація про те, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку, поки незначно позначилася на вартості українських цінних паперів.

10:57 У фракції "Слуга народу" кажуть, що заява прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку, подана президенту Володимиру Зеленському, не несе жодних юридичних наслідків, оскільки згідно із законом така заява має бути подана парламенту.

10:50Гончарук розповів, що думає про Зеленського, заявив, що президент має повне право оцінювати ефективність кожного члена його команди.

10:44 Прем'єр Гончарук, який подав у відставку, розповів, як складно знищити кримінальні схеми, які зводилися десятиліттями.

10:31 У фракції "Слуга народу" сподіваються, що запланована на п'ятницю, 17 січня, у Верховній Раді "Година запитань до уряду" відбудеться, незважаючи на заяву Гончарукапро відставку.

10:19 Прем'єр-міністр Олексій Гончарук перерахував головні досягнення урядуі команди президента Володимира Зеленського.

10:05 У Раді заявили, що рішення прем'єр-міністра Олексія Гончарука подати у відставку стало повною несподіванкою для народних депутатів з фракції "Слуга народу".

Відставка Гончарук подробиці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію