В Киеве задержан «вор в законе» «Камо Московский»

В Киеве задержан «вор в законе» «Камо Московский», фото-1

По данным оперативников Департамента стратегических расследований Национальной полиции, «Камо Московский» незаконно попал в Украину. Он планировал избежать уголовной ответственности за статус «вора в законе» на территории Российской Федерации и установить контроль над преступными группами в Украине.

По информации правоохранителей, 57-летний уроженец Грузии и граждан Российской Федерации был коронован в 1983 году в Тбилиси. Неоднократно был судим за совершение тяжких преступлений. В местах лишения свободы РФ, в том числе строгого режима, провел более 30 лет. Последний раз освободился в октябре 2019 года.

З метою уникнення кримінальної відповідальності за свій статус «Камо Московський» приїхав в Україну, незаконно перетнувши державний кордон.

Аби не допустити реалізації злочинних планів «злодія в законі», правоохоронці за допомогою оперативних служб Нацполіції встановили його місцеперебування. У неділю, 5 грудня, оперативники затримали його.

За сприяння Державної міграційної служби України та за рішенням суду «злодія в законі» на 6 місяців помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Вирішується питання щодо його примусового видворення із забороною в’їзду в Україну строком на п’ять років.

Киев "вор в законе" "Камо Московский"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію