Дзеркальна дата грудня співпаде з повним Місяцем: саме 12.12 можна здійнити найзаповітніше бажання

Дзеркальна дата грудня співпаде з повним Місяцем: саме 12.12 можна здійнити найзаповітніше бажання, фото-1

У такі дні дуже важливо позбуватися від негативних установок, які блокують зв’язок нашої свідомості з центром достатку Всесвіту. Намагайтеся мислити позитивно, дозволяйте собі мріяти і робити те, що любите більше всього на світі.

Дата 12.12 і повний Місяць: чого чекати?

Повний Місяць вважається небезпечним днем, але не цього разу. Особлива магія чисел зробить 12 грудня днем ​​потужної творчої енергії. Сам повний Місяць при цьому буде грати роль такого собі джерела сил для всіх нас. Зазвичай в серп люди більш активні, тому що це кульмінаційний момент усього місячного циклу. Джерело

В кінці року активний Місяць дуже до речі; він допоможе нам у виконанні бажань і в постановці нових цілей, в пошуку мотивації. 12 числа, в дзеркальну дату, Місяць опиниться в Знаку Близнюків, тому виконувати бажання можна в самих різних сферах. Велике значення при цьому будуть мати оточуючі нас люди.

Списки бажань і плани на кінець року

Дуже важливо завершити цей рік на позитивній хвилі і без боргів, без проблем, з чистою душею і совістю. Саме тому 12 грудня необхідно приступити до вирішення цих проблем. Не можна сидіти в цей день без діла.

Також дуже корисно буде скласти плани на наступні два з половиною тижні. Нумерологи та експерти відзначають, що дзеркальна дата грудня – відмінний час для планування, підвищення енергетики і позбавлення від ліні і апатії.

Список бажань – це те, чого вам хочеться від життя найбільше. Це заповітні бажання, які хочеться втілити в життя. У цьому вам допоможе простий обряд. Потрібно взяти аркуш паперу і написати на ньому одне бажання для себе, друге для друга, а третє для всієї родини або коханої людини. Далі листок кладеться на підвіконні і перед сном читаються слова: «Хочу собі, іншим і близьким. Тому пишу Місяцю записку. Дай нам грошей, дай нам щастя та визволи нас від негоди».

Магія чисел 12.12

У цей день світом править Трійка. Дане число є джерелом позитивної енергії, що як раз і зробить повний Місяць у Близнюках таким сприятливим. Число Три в нумерології є символом духовного розвитку, тому описаний вище простий обряд на виконання бажань буде як не можна до речі.

У цей день корисними виявляться медитації, молитви, походи в храм, спілкування з близькими людьми, особисті захоплення. Єдине, що вам точно варто пам’ятати про цей день чітко і ясно, – не варто сидіти склавши руки. Потрібно більше мріяти, більше діяти, працювати.

Дуже позитивними стануть покупки. Якщо ви вже накопичили достатню кількість грошей і знаєте, чого хочете, то можна відправитися в магазин, щоб порадувати себе і виконати свою мрію. Можна зробити приємний сюрприз коханій людині на новорічні свята, купивши подарунок в цей день. Подібні справи повинні пройти без затримок і проблем.

Грудень дата бажання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции