Володимира Зеленського обрали на обкладинку Time

Грудневий випуск одного з найпопулярніших американських ЗМІ вийде з фотографією президента України

Фото: колаж "Сьогодні"
Фото: колаж "Сьогодні"

Фото: колаж "Сьогодні"

Один із випусків популярного американського журналу Time вийде з фотографією українського президента Володимира Зеленського на обкладинці.

Стаття Саймона Шустера The Man in the Middle (дослівно "Людина посередині"), в якій Зеленський зізнався, що не довіряє своєму російському колезі Володимиру Путіну, стане головним матеріалом номера. Він вийде в світ 16 грудня, проте про зміст статті вже повідомили на сайті журналу.

Фото: time.com

"Український президент Володимир Зеленський про те, як це – бути затиснутим між Путіним і Трампом" – так звучить підзаголовок матеріалу.

Стаття ґрунтується на інтерв'ю, яке Володимир Зеленський цього місяця дав західним ЗМІ, серед яких був і Time.

Man in the middle є поняттям з комп'ютерної безпеки – це вид кібератаки, коли зловмисник втручається в канал передачі зв'язку між двома співрозмовниками, перехоплює й на свій розсуд змінює їхнє повідомлення.

Нагадаємо, що першу леді України Олену Зеленську також вирішили помістити на обкладинку популярного видання – зображення дружини президента прикрасить грудневий номер Vogue UA.

У жовтні Володимир Зеленський провів не зовсім звичайний захід – пресмарафон, протягом якого 14 годин відповідав на всі запитання, що ставили йому українські й іноземні журналісти.

00:00:00 / 00:00:00
Зеленский Time обкладинка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции