Розведення сил на Донбасі: з'явилися ексклюзивні фото з Золотого

У Золотому зняті обмеження на пересування місцевих жителів, волонтерів і журналістів

  • 5dbe933cbee6e.jpg
  • 5dbe933b21a82.jpg
  • / Фото: "Сегодня"
  • / Фото: "Сегодня"
1/13

У зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі в районі розведення сил в Золотому з 3 листопада відмінено режим обмежень на переміщення цивільних осіб – місцевих жителів, волонтерів і журналістів.

Кореспондент "Сьогодні" зробив фотографії з селища, на яких видно, що життя в населеному пункті йде саме собою, а за безпекою місцевих жителів стежать спостерігачі ОБСЄ і Спільного центру контролю і координації.

Варто додати, що, напередодні командир оперативно-тактичного угруповання "Північ" генерал Олег Мікац запевнив – у районі розведення сил у Золотому вже 12-й день не було жодного порушення режиму припинення вогню.

Як заявив начальник штабу відділу стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко, в зоні безпеки в селі Катеринівка, де відбулося розведення, є 86 дворів, в них живуть 150 місцевих жителів, з них семеро дітей.

0:00 / 3:29

За його словами, ніхто не заявляв про намір покинути село. Зараз тут поліція і районна влада забезпечує людей своєчасно хлібом, чергує швидка допомога.

Нагадаємо, розведення сил у Золотому почалося 29 жовтня. У штабі Об'єднаних сил повідомляли, що ОБСЄ підтвердила початок цього процесу з обох сторін. Спочатку процес повинен був запуститися 7 жовтня, але бойовики неодноразово зривали старт.

00:00:00 / 00:00:00

Наступний етап розведення – на ділянці в районі Петровського. Однак, як уже повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк, тут ситуація може затягнутися, оскільки бойовики вже зірвали семиденний термін без обстрілів, необхідний для початку відведення військ.

Донбас Золоте фото
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции