Дощі і заморозки: погода до наступного тижня сильно зіпсується

Починаючи з вихідних в Україні буде похолодання, а слідом за осінніми денними дощами прийдуть нічні заморозки

Дощі і заморозки: погода до наступного тижня сильно зіпсується, фото-1

Уже протягом доби атмосферний фронт принесе в Україну дощі та похолодання. Якщо ж кілька днів погода буде все ще порівняно теплою, то вже до понеділка наступного тижня почнуться стабільні заморозки. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі..

Уже в суботу, 5 жовтня, похолодає на всій території країни. І повітря максимально прогріється до +15, на заході до 10 + 12 по всій Україні без винятку очікуються дощі, місцями осінні зливи.

У неділю, 6 жовтня. Погода в цілому буде схожою з попереднім днем. Але температура повітря знизиться ще на пару градусів. Найтепліше буде в південно-східних регіонах – до +14. На решті території до +10.

У понеділок, 7 жовтня, дощі відступлять. Але разом із сонячною і сухою погодою прийдуть справжні осінні нічні заморозки. Не прогнозують їх тільки на півдні. А на решті території України вночі до -1-3 морозу, а вдень все + 5-8 тепла.

У вівторок, 8 жовтня, погода буде схожою з попереднім днем. Але на південний схід країни знову повернуться дощі. Температура повітря там буде до +14 і заморозки не прогнозують. На решті території сухо, але прохолодно, а вночі заморозки до –3.

Як повідомляли новини "Сьогодні", у жовтні побачимо осінню "класику", а листопад буде суворим: холодним, мокрим, зі снігом і заморозками. Читайте детальніше пропрогноз погоди для всієї України на осінь.

00:00:00 / 00:00:00
Погода тиждень осінь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции