Київ переміг Дакар: Україна отримала право провести чемпіонат світу з міні-футболу

Україна виграла право провести чемпіонат світу з міні-футболу в 2021 році - турнір відбудеться в Києві

Україна проведе чемпіонат світу з міні-футболу! Всесвітня федерація міні-футболу (WMF) вирішила надати право проведення ЧС 2021 року Києву. Новина про перемогу української заявки з'явилася в соціальних мережах WMF.

"Це рішення – результат визнання успіху нашої країни в розвитку і популяризації міні – футболу", – сказав президент федерації міні-футболу України Євген Донцов.

Конкурентом Києва в отриманні права на проведення чемпіонату світу виступало сенегальське місто Дакар. Інших претендентів не було.

Не треба плутати міні-футбол з футзалу. Міжнародні змагання з міні-футболу проводяться під егідою WMF, тоді як турніри з футзалу курирує ФІФА.

Нагадаємо, що збірна України в жовтні 2019 року візьме участь у чемпіонаті світу в Перті (Австралія). Наша команда в груповому етапі битиметься з Румунією, Ліваном і Нігерією.

У серпні минулого року Київ приймав чемпіонат Європи з міні-футболу, переможцем якого стала збірна Чехії.