Передвиборна програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому округу № 59

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому округу № 59, фото-1

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому округу № 59 на позачергових виборах народних депутатів України

         21 липня 2019 року

Єфіменко Федора Євгеновича

Я, Єфіменко Федір Євгенович, народився 30 січня 1971 року в м. Гур’єв, Казахстан. Громадянин України. Проживаю на території України, у м. Маріуполь, в тому числі останніх п’ять років. Освіта вища. Безпартійний. Судимість відсутня. Одружений. Виховую дочку і сина. Заступник генерального директора ТОВ «Міжнародна транспортна експедиторська компанія «ІнтерТрансСервіс», м. Маріуполь. Самовисуванець.

Шановні виборці!

               Цю передвиборну програму я розробив не для популістських обіцянок. Я людина честі, обов'язку і відповідальності. Дід і батько вчили мене, що справжній чоловік повинен бути захисником своєї країни, народу, сім'ї та загальноприйнятих цінностей. Мій життєвий принцип: "Реальні цілі - конкретні справи". Це означає - не обіцяти, а конкретно робити все щиро, від чистого серця, заради людей. 

                Територія мого виборчого округу - Донбас. Я зроблю все можливе, щоб регіон став на шлях миру та соціально-економічного розвитку. Відновити економіку і соціальну справедливість. У різних міст і районах різні можливості і ресурси, але всіх об'єднує любов до рідної землі і бажання рухатися вперед. Це можливо, коли є єдина команда, єдиний план дій і визначені конкретні цілі.

                Основними завданнями вважаю і буду відстоювати:

·         Зробити все можливе, щоб припинити збройний конфлікт виключно мирним шляхом.

·         Подолання бідності на основі сильної національної економіки. В Україні громадяни повинні мати доход, не менший за фактичний прожитковий мінімум.

·         Підвищення пенсій згідно із стажем, кваліфікацією і умов праці.

·         Добиватимуся підвищення розміру допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім'ям і сім'ям з дітьми.

·         Зростання фінансової підтримки молодим сім'ям.

·         Буду боротися за право громадян на працевлаштування.

·         Дотримання конституційних прав громадян.  Держава забезпечить доступну та якісну медицину всім громадянам згідно норм Конституції. Медицина має бути безкоштовною і якісною. Ліки - доступними для всіх.

·         Забезпечення гідної заробітної плати медичним працівникам та робітникам бюджетної сфери.

·         Справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги, доступну ціну на газ.

·         Повернути 10–річний термін одержання середньої освіти та поглиблене вивчення основних дисциплін в школах на рідній мові.

·         Добиватимуся збільшення державного фінансування та кількість бюджетних місць у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, відновлення справедливої системи призначення стипендій.

·         Оновлення зношених комунікацій, ремонт будинків, реконструкцію і ремонт доріг.

·         Особливу увагу приділяти розвитку спорту, культурі. Істотну допомогу надаватиму молоді, в першу чергу вирішувати проблеми сиріт.

     Буду робити все, щоб в нашій країні запанував мир, а війна ніколи не повторювалася. У зовнішній політиці відстоювати миролюбний курс держави і дорогу до економічного зростання. Це гарантія безпеки і кращого майбутнього нас з Вами і наших нащадків.  Працювати буду постійно в регіоні і всі питання вирішувати виходячи з головного - Ваших інтересів.

З повагою,

               Ваш кандидат в у народні депутати України - Єфіменко Федір Євгенович.            

Фёдор Ефименко выборы Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии