У Раді введуть сенсорну кнопку для запобігання "кнопкодавства"

Голова ВР зазначив, що раніше це здійснити не вдалося через дострокові вибори

У Раді введуть сенсорну кнопку для запобігання "кнопкодавства", фото-1

В ближайшее время в парламенте Украины предполагается запустить в работу специальную "сенсорную кнопку", которая не даст возможности народным депутатам голосовать за своих коллег.

Найближчим часом у парламенті України передбачається запустити в роботу спеціальну "сенсорну кнопку", яка не дасть можливості народним депутатам голосувати за своїх колег.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" сказав голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відповідаючи на питання, коли парламент України позбудеться проблеми "кнопкодавства".

Він зазначив, що це ще не встигли здійснити через призначені на 21 липня позачергові вибори до парламенту, але Апарату Верховної Ради вже доручено вирішити всі технічні питання, щоб встановити хоча б сенсорну кнопку. "І я сподіваюся, що Апарат знайде всі необхідні механізми, в той період, коли не буде сесії, – між 11 липня і першим засіданням нового скликання, щоб цей період був максимально використаний, щоб в залі провести переобладнання", – сказав Парубій.

Голова ВР висловив надію, що "до кінця цієї каденції сенсорна кнопка і персональне голосування буде введено", і додав, що видасть відповідне розпорядження.

Верховна Рада сенсор голосування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии