СБУ викрила схему розкрадання на ремонті доріг

Вкрадені кошти злочинці переводили в готівку та легалізували завдяки безтоварним операціям

На Донбасі СБУ затримала організатора фейкових "виборів"
На Донбасі СБУ затримала організатора фейкових "виборів"

СБУ викрила схему привласнення бюджетних коштів при проведенні ремонту автодоріг у Київській області. Про це повідомило представництво спецслужби.

За заявленим даними, комерційна організація підрядник і чиновники сільрад реєстрували у фінансово-господарській документації невірні відомості щодо обсягів та вартості проведених робіт.

Вкрадені таким чином кошти злочинці переводили в готівку та легалізували завдяки безтоварним операціям.

"За результатами перевірки виконаних підрядниками робіт, зокрема будівельно-технічної та економічної експертизи, підтверджені завдані державі збитки на загальну суму понад три з половиною мільйони гривень", – зазначили в СБУ.

Силовики виявили докази вищеописаних злодіянь під час обшуків за місцем проживання фігурантів розслідування. Уточнюється, що кримінальну справу порушено за ч. 5 ст. 191 ККУ і ч. 2 ст. 366. Тривають слідчі дії, спрямовані на залучення до відповідальності винних чиновників.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила підполковника Національної гвардії, якого підозрюють у шпигунстві на користь Росії. В СБУ відзначили, що офіцер отримав допуск до державної таємниці та ініціативно звернувся до командування про направлення його в район проведення антитерористичної операції на Донбас.

Як повідомляли новини "Сьогодні", місяць тому контррозвідка СБУ викрила засудженого, завербованого росіянами. Серед ув'язнених, переданих Україні, виявився "засланий" шпигун.

0:00 / 4:04
СБУ схеми дороги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии