Стало відомо, скільки боргів по аліментах стягнули в Україні

Дані озвучив глава Міністерства юстиції Павло Петренко

Стало відомо, скільки боргів по аліментах стягнули в Україні, фото-1

З початку дії в Україні ініціативи "Чужих дітей не буває" з неплатників аліментів стягнули понад 7,8 млрд грн на користь понад мільйона дітей, тільки з початку року – 3,2 млрд грн. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, інформує прес-служба Мін'юсту.

За його словами, одним з найдієвіших засобів впливу на боржників є заборона виїжджати за межі країни, керувати автомобілем, користуватися зброєю і полювати.

"Багато неплатників, дізнавшись про накладення на них заборон, миттєво виплачували кошти, які до цього не могли знайти роками. Зараз такі обмеження застосовані до 126 тис. осіб", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Петренко зазначив, що майже 60 тис. неплатників отримали штрафи від 20% до 50% від суми боргу, а виконавці Мін'юсту склали постанови про притягнення до суспільно корисних робіт 44 тис. аліментників. Понад 15 боржників оголошені в розшук.

Раніше новини "Сьогодні" повідомляли, що в минулому році Мін'юст виставляв на продаж автомобіль Ferrari 456 GT 1998 року випуску, який був заарештований за несплату аліментів. Боржник накопичив борги в розмірі 245 тис. грн.

Цього року державні виконавці Києва наклали арешт на яхту, власник якої накопичив борги зі сплати аліментів - чоловік заборгував своєму синові близько 123,5 тис. грн.

Журналісти також дізналися, чим доводиться займатися боржникам по аліментах на громадських роботах:

0:00 / 3:01
Аліменти стягнуто Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии