Українці скуповують вентилятори: як вибрати прилад

Експерт розповів, скільки коштує найпопулярніша модель

Через небувалу спеку у червні українці почали буквально змітати вентилятори з прилавків магазинів. Ці прилади відносно недорогі, але хоч якось допомагають пережити спеку. Найактивніше продаються підлогові вентилятори, розповідають співробітники магазинів. Як розповів новинам "Сьогодні" продавець-консультант Антон Людвиченко, такі продаються по 399 гривень.

"Настільні вентилятори популярністю користуються менше. Тому що такого роду вентилятори підходять, як правило, більше для офісу – щоб поставити його перед собою на столі", – розповідає продавець.

При покупці вентилятора фахівці радять звертати увагу на зручність використання. Адже потужність, діаметр лопатей і матеріал, з якого вони виготовлені, майже у всіх брендів однакові.

"Якщо ви плануєте купувати вентилятор, в першу чергу, дивіться на основу – вона повинна бути стійкою. І щоб був пульт, тому що зручніше управляти – увімкнути, вимкнути, поставити на таймер", – зазначає Людвиченко.

А для тих, кому не вистачає стаціонарних вентиляторів, існують і портативні моделі, які заряджаються від USB-порту телефону. Подібні прилади китайського виробництва продаються за ціною від 60 гривень.

Спека вентилятори прилад
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии