Світ в очікуванні сонячного затемнення 2 липня: де дивитися онлайн

Перше з двох повних сонячних затемнень у 2019 році відбудеться вже сьогодні 2 липня

Сонячне затемнення почнеться о 22:23 за київським часом
Сонячне затемнення почнеться о 22:23 за київським часом
Сонячне затемнення почнеться о 22:23 за київським часом

У липні 2019 роки людство очікує побачити два липневих затемнення. Першим буде повне сонячне затемнення, яке настане 2 липня на території Південної Америки, а друге – часткове місячне затемнення пройде 16-17 липня 2019 року. У вівторок щасливчиками, які на власні очі зможуть спостерігати рідкісне космічне явище, виявляться жителі Чилі та Аргентини.

Дивіться також в сюжеті про те, як на Землю насувається сонячне затемнення:

Сонячне затемнення почнеться о 12:23 за Тихоокеанським часом (22:23 за київським). Для тих, хто хоче простежити за цією подією перебуваючи у себе вдома, буде кілька онлайн-трансляцій цього явища.

Наприклад, чилійська обсерваторія Cerro Tololo національного наукового фонду буде показувати цю подію в прямому ефірівикористовуючи веб-сайт музею Сан-Франциско Exploratorium. Для зручності користувачів смартфонів було випущено окремий додаток для iOS і Android для спостереження за сонячним затемненням онлайн.

Всупереч забобонам, повне сонячне затемнення є приводом для свята в наукових колах, оскільки є рідкісними явищем, адже відбувається воно в середньому кожні 360 років в будь-якому конкретному місці Землі. Однак в наше століття глобального інтернету людині не потрібно чекати, коли в її регіоні пройде сонячне затемнення – тепер вона може спостерігати за цією подією з будь-якої точки світу онлайн зі смартфона.

Світ в очікуванні сонячного затемнення 2 липня: де дивитися онлайн, фото-2
Як буде проходити повне сонячне затемнення 2019 року
Сонце затемнення 2 липня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии