Путін прийшов до Трампа на високих підборах

Путін прийшов до Трампа на високих підборах, фото-1

Господар Кремля як і раніше намагається приховати свій низький зріст

Путін прийшов до Трампа на високих підборах, фото-2

Президент РФ Володимир Путін, який відвідав саміт "Великої двадцятки" з японській Осаці, неодноразово з'являвся в черевиках на високих підборах.

Так, на зустрічі з Дональдом Трампом різниця в зрості візуально становила якісь 10-12 сантиметрів, при тому, що американський лідер "вимахав" до 190 см.

Путін прийшов до Трампа на високих підборах, фото-3

Судячи по всьому, не обійшлося і без внутрішніх підборів. Щоб приховати неприродний вигин стопи, господар Кремля одягнув подовжені брюки, які утворили дві складки в районі щиколотки. Особливо помітно це було на зустрічі Путіна з лідерами країн БРІКС.

Путін прийшов до Трампа на високих підборах, фото-4

Те ж фото зі збільшенням і акцентом на ноги:

Путін прийшов до Трампа на високих підборах, фото-5

Зауважимо, що це далеко не перший раз, коли кремлівського лідера помічають на високих підборах.

"Путін йшов по килимовій доріжці дивною ходою і з явними труднощами, які не можна списати навіть на 65-річний вік політика. Причина тому ставала зрозуміла, якщо подивитися на ноги: у російського лідера були черевики, висота підборів яких становила приблизно 8-10 сантиметрів", – писали ЗМІ.

Вбудоване відео
Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність

У липні 2017 в мережі висміяли фото Путіна з першою леді США. Коли господар Кремля зустрівся з Меланією Трамп в Гамбурзі на саміті "Великої двадцятки", користувачі жартували про зовнішність Путіна, звернувши увагу на його зріст, руки і костюм.

А у квітні 2008-го екс-прем'єр Сільвіо Берлусконі, чий зріст тривалий час служив предметом сатиричних нападок, заявив, що не розуміє, чому художники-карикатуристи зображують його маленьким карликом. Берлусконі привселюдно оголосив, що він вищий за Путіна і назвав свій справжній зріст - 171 см.

Цікаво, що в італійській газеті Corriere della Sera була опублікована порівняльна таблиця, де вказано зріст Путіна (167 сантиметрів). Виявилося, що у 2008-му на титул найбільш низькорослого правителя з тоді діючих в світі претендував інший президент Росії – Дмитро Медведєв. Зріст Медведєва, якого жартома прозвали "нанопрезидентом", становить 162 см.

Путін Трамп підбори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію