ТОП-10 літніх способів додаткового заробітку в Україні: на котах і траві

У спеку добре платять будівельникам, прибиральникам і помічникам у городі

ТОП-10 літніх способів додаткового заробітку в Україні: на котах і траві, фото-1

Фото: Pixabay

Літо – чудова пора для українців отримати додатковий дохід, використовуючи свої навички, вільний час або захоплення. 

Ремонт

Експерти Kabanchik.ua вважають, що зараз підробіток можна поділити на два типи: у першому випадку потрібні знання та інструменти, а у другому – "заробляти гріш" можуть всі бажаючі.

Отже, якщо говорити про можливості заробітку для фахівців, то літо є гарячим періодом для будівельників та облицювальників. Причому їхній дохід виявився найвищим серед заробітчан, адже фахівці з будівельних робіт можуть отримати близько 3,9 тис. грн за замовлення, зі штукатурних – 6 тис. грн, малярських – 3 тис. грн, плиткових – 5,6 тис. грн.

"У сезон майстри, що працюють на комплексних об'єктах, заробляють до 50 тис. грн", – вважає маркетолог сервісу Ольга Сорока.

З холодком

Ще у спекотну пору актуальні послуги майстрів зі встановлення бойлерів і кондиціонерів. Напружений графік роботи у цих фахівців починається у травні.

"Минулого року за установку кондиціонера платили від 1250 грн наприкінці весни до 1785 грн у липні. У травні-2019 ціни стартували з 1840 грн за замовлення, – зазначає Сорока. – А установка бойлерів коштувала дешевше: минулого року за послугу треба було заплатити 700-730 грн. Поточного року середня вартість послуг не змінилася".

Дім-сад

Добре заробити можна і в ролі помічників з саду-городу. Зокрема, українці шукають працівників для зкошування трави, прополювання грядок, рубання дров, збору фруктів. За роботу платять десь від 750 грн.

А ще затребувані домашні майстри – сантехніки, електрики, столяри. За замовлення вони отримують загалом 838 грн.

"Майстер влітку може заробити 20 тис. грн за місяць. Це якщо буде брати замовлення у будні", – уточнюють в Kabanchik.ua.

Завантажені роботою у ці місяці й фахівці з прибирання. Їх активно запрошують, щоб прибрати квартиру (загалом 580 грн), помити вікна (680 грн).

Без навичок

Знайдеться підробіток і для тих, хто не має спецзнань та досвіду у згаданих напрямках. Ці люди можуть зайнятися кур'єрською доставкою та перетримуванням тварин. Так, кур'єри можуть отримати за свої послуги загалом 130 грн за виїзд. Догляд за тваринами теж непогано оплачується.

"Влітку українці їдуть хоча б на тиждень з міста і віддають тварин на перетримування. І якщо взяти собаку або кота на цей час, можна заробити 700-800 грн", – каже Сорока.

Є замовлення і на незвичні послуги. Наприклад, нещодавно українець шукав того, хто буде будити його вранці. Щотижнева оплата – 100 грн. А інший киянин шукав собаку для фотосесії, при цьому за 2 години зйомки був готовий заплатити 800 грн.

У фаворі – шланг та огірки

Товари для саду та городу – входять до трійки популярних товарів, що купують онлайн, відзначають фахівці маркетплейса Prom.ua.

Так, у травні українці частіше замовляли садові рослини, грунти, обладнання для поливу. При цьому люди витрачали загалом 496 грн на купівлю насіннєвої картоплі, саджанців полуниці і малини, добрив, насіння огірків. У рейтинг увійшли й запчастини для інструментів, препарати для знищення комах, мотокоси, садові обприскувачі, шланги, вудки, спінінги. Зокрема, за мотокоси українці платили по 1711 грн, за препарати від комах – по 863-967 грн.

Нагадаємо, раніше новини "Сьогодні" писали про те, що китайські вчені назвали найважчу роботу в світі. Як з'ясувалося, вчені провели експеримент за участю 140 тисяч осіб.

00:00:00 / 00:00:00
Літо заробіток Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію