Як країна відзначить день Конституції і що закупила влада до свята

Більшість міст проведуть вельми скромні заходи, але є і любителі розмаху

Як країна відзначить день Конституції і що закупила влада до свята, фото-1

Завтра Україна відзначить 23-тю річницю з дня прийняття Конституції. Що підготувала влада по всій Україні до Дня Конституції, дізнавалися "Сьогодні" разом з експертами аналітичної системи з перевірки контрагентів YouControl.

"День Конституції цього року Україна відзначатиме скромно і без зайвого пафосу. Однак в окремих великих містах все ж відбудуться концерти, флешмоби, будуть показані хореографічні постановки. А деякі населені пункти до свята купують подарунки, квіти і листівки на вельми скромні суми", – такий вердикт аналітиків аналітичної системи з перевірки контрагентів YouControl.

Столиця

Київська мерія за 70 тис. грн замовила торжество, яке відбуватиметься біля пам'ятника Пилипу Орлику, автору першої козацької Конституції. У цьому знаковому місці будуть покладені квіти, захід супроводжуватиметься піснями у виконанні хору, а територію оформлять декоративними установками з українськими прапорами. А ось Святошинська РДА за 21,7 тис. грн в парку "Інтернаціональний" замовила, крім технічного забезпечення заходу, ще й концерт за участю народних та заслужених артистів України, а також інших колективів. Причому, згідно з договором, ведучий обов'язково повинен мати досвід проведення державних концертних програм.  

Захід

Тут виділилася Івано-Франківщина. В обласному центрі планується комплекс культурно-мистецьких заходів, за який місцева влада віддасть 47,8 тис. грн. До цієї суми входить світлове та звукове обладнання, сцена і навіть 300 афіш. А на відомому курорті Яремче закупили послуги з проведення концертно-розважальної програми відразу для двох свят: Дня молоді та Дня Конституції. У договорі немає деталізації про те, що саме входить до закупівлі, вартість якої – 14,8 тис. грн. 

Дніпро

Уже котрий рік поспіль масштабами святкування з найрізноманітніших приводів дивує Дніпро. Цілих 341 тис. грн витратить місцева влада на торжество. На День Конституціїв місті можна буде відвідати концерт "Ми – Україна", флешмоб "Україна. Державність. Конституція" і патріотичний захід "Моя Держава. Моя Україна".

Багато інших міст до святкування підійшли менш масштабно. Так, в Сумах (місцева Нацполіція) замовили листівок на 1,3 тис. грн. Василівська міськрада (Запорізька обл.) придбала з нагоди Дня молоді та Дня Конституції 100 подарунків по 50 грн і чотири по 280 грн.

Нагадаємо, раніше новини "Сьогодні" писали про те, що на День Конституції пустять чотири додаткові потяги. Рейси здійснюватимуться в різних напрямках.

День Конституції свято Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію