Реалії "Л/ДНР": життя дорожчає, зарплати затримують і зріє бунт

На Старобешівській ТЕС робітникам понад два місяці не виплачують зарплату

Реалії "Л/ДНР": життя дорожчає, зарплати затримують і зріє бунт, фото-1

На окупованій бойовиками т.зв.. "Л/ДНР" і російськими військовими території Луганської та Донецької областей продовжує погіршуватися соціально-економічна обстановка.

Через складну ситуацію щодо платежів населенню за енергоносії, окупаційна адміністрація "Л/ДНР" має намір протягом найближчих двох місяців збільшити комунальні тарифи для населення на 20-30%. Даний крок окупантів фактично нівелює вже оголошене окупантами "підвищення зарплат в бюджетній сфері" і "підвищення пенсій" (планується їх збільшити на 25%).

Також стало відомо, що на відчуженій окупантами Старобешівській ТЕС (одному з основних виробників електроенергії на окупованій території), заборгованість із зарплати окремим категоріям робітників перевищила два місяці. Окупаційна адміністрація відзначає "істотне підвищення протестних настроїв в трудовому колективі станції".

А введення російськими окупантами нових правил перетину лінії розмежування для населення спровокувало різке ускладнення цього процесу і призвело до утворення кілометрових черг на КП бойовиків. Збільшення часу проходження "перевірок" в спекотну погоду викликає різко-негативну реакцію у місцевого населення.

Раніше новини "Сьогодні" повідомляли, що на КПВВ "Станиця Луганська" помер чоловік 70 років. Коли він намагався перетнути лінію розмежування з боку окупованої території, у нього стався обширний інсульт, вжиті українськими медиками зусилля не дали позитивного результату.

Також з посиланням на "Інформспротив" повідомлялось, що в "Л/ДНР" відзначається зростання цін на бензин і дизель . Місцеві окупаційні адміністрації стверджують, що це пов'язано з "переходом на внутрішні російські ринкові ціни" (нібито така ціна на російських паливних біржах).

Життя реалії бунт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію