Майже 70% українців схвалюють безвіз – опитування

Майже 70% українців схвалюють безвіз – опитування, фото-1

Польщу відвідало понад 40% громадян, які хоч раз виїжджали за кордон в останні 2 роки

0:00 / 0:42

Майже у половини українців немає закордонного паспорта, а понад 70% жодного разу не виїжджали за кордон протягом останніх двох років. Це дані дослідження команди "Сьогодні" та американської соціологічної компанії Edison Research.

Ми також запитали у громадян, як вони ставляться до безвізу. Понад 68% схвалює таку можливість. Майже третина ставляться до нього нейтрально. І тільки 2,5% – негативно. Що стосується країн, куди українці зараз найчастіше подорожують, це Польща. Сусідню країну відвідало понад 40% громадян, які хоч раз виїжджали за кордон в останні 2 роки. Ще в першій п'ятірці Єгипет, Німеччина, Росія і Туреччина.

Як повідомлялося, новини "Сьогодні" на каналі "Україна" розпочали унікальний дослідницький проект спільно з міжнародною компанією Edison Research, серед клієнтів якої ВВС, Apple, Google і CNN. Щодня, починаючи з 8 квітня, на майданчиках лідера інформаційного простору країни "Сьогодні" публікуються результати опитувань про зміни у сприйнятті українців актуальних подій і ситуації в країні.

Безвіз Україна опитування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію