Святкування дня Європи

Святкування дня Європи, фото-1

18 травня, в м.Бахмут відбулось обласне святкування Дня Європи.

У заході взяли участь усі міста, райони та об’єднані територіальні громади Донеччини, які презентували культуру і традиції країн Євросоюзу.

Цього року наше місто представило високорозвинуту державу Західної Європи, яка входить до «Великої сімки» країн світу та є регіональним лідером в Європейському Союзі – Німеччину.

На сцені, яку було встановлено в Нижньому парку, кожне місто вражало яскравими номерами творчих колективів районів та міст Донеччини.

Святкування дня Європи, фото-2

Артисти Селидового подарували присутнім яскраву «подорож по містах Німеччини».

З 12:00 і до самого вечора працювали фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Також мешканців та гостей міста дивували своїм талантом вуличні художники та музиканти, «живі скульптури» та мім-шоу.

Працівники Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове підготували цікаву презентацію країни, а вихованці Центру творчості дітей та юнацтва представили виставку своїх робіт.

Усі бажаючі могли спостерігати за кулінарним батлом, а потім і скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу. Учні та працівники Селидівського професійного ліцею пригощали гостей свята дуже популярною в Німеччині стравою – гороховим супом з копченостями та грінками.

Святкування дня Європи, фото-3

Наприкінці вечора для мешканців та гостей міста виступив джазовий колектив під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.

День Європи святкування Бахмут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію