Такі різні кандидати. Як проходять зустрічі з виборцями Ляшка і Тимошенко

Такі різні кандидати. Як проходять зустрічі з виборцями Ляшка і Тимошенко  , фото-1

Вчора в Узині Київської області пройшли зустрічі з виборцями двох кандидатів у президенти: лідерів РПЛ Олега Ляшка та ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

Ляшко провів зустріч з місцевими мешканцями вдень.

Під вечір аналогічну зустріч провела Тимошенко. Але заходи виявилися геть різними. Враження жителів Узина від зустрічей теж дуже різняться. Олег Ляшко, вийшовши з автобуса, привітал сотні місцевих, які прийшли на зустріч з кандидатом в президенти. мешканці Узина зустрічають Олега Ляшка З “ляшкобуса” лідер Радикальної партії у супроводі прихильників вирушив на місцевий ринок, до людей, де поспілкувався з місцевими мешканцями.

А от Юлія Тимошенко, навідміну від Ляшка, особисто з виборцями не спілкується. Вона виступила перед кількома десятками узинців зі сцени, після чого швидко залишила захід на авто, навіть не вийшовши до людей. Мешканці Узина шоковані таким ставленням до виборців лідера “Батьківщини”. Кількість людей на обох заходах політиків можна порівняти, роздивившись фото. зустріч з виборцями Юлії Тимошенко

На заході Тимошенко було вдвічі менше людей, ніж на зустрічі Ляшка. Незважаючи на те, що лідер “Батьківщини” возить за собою кілька автобусів з “масовкою”, реальна підтримка місцевих мешканців Ляшка була очевидно більшою. Нагадаємо, реалії українських пенсіонерів побачив Олег Ляшко на ринку у місті Узин на Київщині. Політик пройшовся рядами та розпитав про ціни на продукти.

Раніше на Рівненщині затримали за підкуп агітатора Тимошенко.

Ляшко Тимошенко кандидати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію