В Будинку дитячої творчості у місті Новогродівка, відбувся прем’єрний показ амбіційного проекту українського режисера

Сьогодні, на честь вшануванняпам’яті «кіборгів», які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року, в Будинку дитячої творчостіу місті Новогродівка, відбувсяпрем’єрний показ амбіційного проекту українського режисера грузинського походження Зази Буадзи - фільм «Позивний «Бандерас».

Сценарій стрічки, написаний Сергіем Дзюбою та Артемієм Кірсановим, має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Новий фільм являє собою суміш військової драми та трилеру. Стрічкарозповідає про бойовий шлях досвідченого капітана Нацгвардії Антона Саєнка з позивним «Бандерас», якого зіграв актор Олег Шульга. На показ завітали актори фільму Михайло Озеров та Антон Андрющенко, якізіграли Коляна та Льоху.

В залі були присутні військові -протитанкової прикордонної застави міста Новогродівка, ОМБР 57 розташовані в селищі Калинове, ДУКПС «Правий сектор», 40 ОАБр,багато школярів та мешканці міста.

Фільм справив на усіх незабутнє враження, присутні, затамувавши подих, переживали за долі героїв.

По завершенні кіносеансу усі бажаючі могли поспілкуватися з акторами,задати свої питання та зробити фото на пам’ять.

Ми висловлюємо подяку воєнному комісару Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського комісаріату підполковнику Валерію Бєляєву за ініціативу проведення показу даного фільму та Новогродівському міському голові Білецькій Людмилі Михайлівні за надану можливість проведення показу.

вшанування пам’яті «кіборгів» фільм Новогродівка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии